• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019

MEMBERS
-Fall 2019-

Kristine Jecha

Beta-Gamma Class

Major: Ecology, Evolution, & Animal Behavior, Plant & Microbial Biology

Minor: Fisheries, Wildlife & Conservation Biology, Marine Biology

Sage Iverson

Beta-Gamma Class

Major: Computer Engineering

Minor: Product Design

Amy DeBoer

Beta-Delta Class

Major: Genetics, Cell, Biology, and Development

Minor: Neuroscience

Alejandra Barnes 

Beta-Delta Class

Major: Industrial and Systems Engineering, Spanish Studies

Sophia Meister

Beta-Delta Class

Major: Industrial and Systems Engineering

Hannah Warner

Beta-Epsilon Class

Major: Aerospace Engineering

Alex Morris

Beta-Epsilon Class

Major: Animal Science

Minor: Fisheries and Wildlife

Ali Buehler

Beta-Epsilon Class

Major: Industrial and Systems Engineering

Minor: Management

Angelica Bosko

Beta-Epsilon Class

Major: Psychology

Minor: Neuroscience

Chrissy Nelson

Beta-Epsilon Class

Major: Mechanical Engineering

Irma Frlj

Beta-Epsilon Class

Major: Biology and Nutrition

Kaitlyn Denten

Beta-Epsilon Class

Major: Architecture

Minor: Spanish

Kalli Schaefer

Beta-Epsilon Class

Major: Biomedical Engineering

Katie Marusich

Beta-Epsilon Class

Major: Mechanical Engineering

Morgan Stanley

Beta-Epsilon Class

Major: Biology, Society, & the Environment, Design Theater

Minor: Anthropology

Aya Anwar

Beta-Epsilon Class

Major: Biology, Society, and the Environment

Minor: Chemistry

Emma Schildgen

Beta-Zeta Class

Major: Computer Science

Abby Gifford

Beta-Eta Class

Major: Biomedical Engineering

Angie Moyer

Beta-Eta Class

Major: Computer Science

Minor: Art, German

Grace Liu

Beta-Eta Class

Major: Chemistry

Minor: Pharmacology, Psychology

Gwen Kidder

Beta-Eta Class

Major: Computer Science 

Minor: Statistics

Jamie Thorne 

Beta-Eta Class

Major: Biomedical Engineering

Kyleigh Pacello

Beta-Eta Class

Major: Biomedical Engineering

Megan Walkenhorst 

Beta-Eta Class

Major: Environmental Science

Minor: Chemistry

Natalie Bous

Beta-Eta Class

Major: Physiology 

Minor: Spanish

Nitali Arora

Beta-Eta Class

Major: Computer Science, Physiology

Shivani Mahajan

Beta-Eta Class

Major: Physics

Sukhmani Singh

Beta-Theta Class

Major: Computer Science, Finance

Zoe Jeske

Beta-Theta Class

Major: Civil Engineering

Minor: Computer Science

Carmen Fideler

Beta-Iota Class

Major: Industrial and Systems Engineering

Erne Habegger McCabe

Beta-Iota Class

Major: Aerospace Engineering

Josie Schmitt

Beta-Iota Class

Major: Biomedical Engineering

Lucy DeBoer

Beta-Iota Class

Major: Bioproducts and Biosystems Engineering

Minor: Sustainability

Maddie Marusich

Beta-Iota Class

Major: Engineering (undecided)

Mia Deaven

Beta-Iota Class

Major: Chemistry

Nicole Simco

Beta-Iota Class

Major: Neuroscience

Minor: History

Rachel Thomashow

Beta-Iota Class

Major: Nutrition

Taylor McBride

Beta-Iota Class

Major: Math, Industrial and Systems Engineering